Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп Lenovo 320-15IKB, 80XL00QHRI

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ .....

Лаптоп Lenovo 520S-14IKB, 80X200H0RI

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ ти.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15IAP Coral Red 80XR017SRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm /� 15,6″ HD .....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011KRI

17.150ден Без данок: 17.150ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + C.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.000ден Без данок: 16.000ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), Anti-glare, 200 nits, 16:9 aspect ratio, LED ba.....

Лаптоп LENOVO ThinkPad E570 Silver

36.250ден Без данок: 36.250ден
0

ThinkPad E570 Silver Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 1.....

Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

74.000ден Без данок: 74.000ден
0

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 12.5″ FHD IPS AG .....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS LBP214dw SFP

14.290ден Без данок: 14.290ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 .....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS MF421dw

24.890ден Без данок: 24.890ден
0

Спецификација    Основни карактеристики Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин.....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS MF428x

26.990ден Без данок: 26.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин] .....

0

Едноставно и сигурно Bluetooth глувче ThinkPad Bluetooth Laser Mouse е совршен за секој кој бара .....

Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

47.300ден Без данок: 47.300ден
0

Опис на артиклот Windows Server Standard Licence 2012 Р2 Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата.....

Матична плоча ASUS 1150 H81M-R

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

Основни карактеристики Сокет 1150 ЦПУ Intel Celero.....

Sale Монитор 19" AOC E970SWN Quick View

Монитор 19" AOC E970SWN

5.890ден 4.490ден Без данок: 4.490ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 .....

Sale Монитор 20" AOC E2070SWN Quick View

Монитор 20" AOC E2070SWN

6.100ден 4.690ден Без данок: 4.690ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 19,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 22'' AOC E2270SWHN VGA HDMI

6.900ден Без данок: 6.900ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Формат на екран 16:9 .....

Sale Монитор 22'' AOC E2280SWN Quick View

Монитор 22'' AOC E2280SWN

6.400ден 5.200ден Без данок: 5.200ден
0

Спецификација� Контакти Основни карактеристики Дијагонала 21,5" .....

Монитор 22'' AOC i2276VWM

7.590ден Без данок: 7.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Форма.....

Монитор 23'' AOC I2381FH

9.099ден Без данок: 9.099ден
0

Овој производ има гаранција од 36 месеци! Спецификација� Основни карактеристики .....

Монитор 23,6'' AOC M2470SWH

7.390ден Без данок: 7.390ден
0

Гаранција на производот од 36 месеци и бесплатна испорака! Спецификација Основни каракте.....

Монитор 24 AOC G2460VQ6

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат .....