Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP Blizzard White 80XR017RRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm / 15,6″ HD TN.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR00KCRI

16.400ден Без данок: 16.400ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG +.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011HRI

16.350ден Без данок: 16.350ден
0

IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011LRI

18.800ден Без данок: 18.800ден
0

Display 15,6" HD TN AG + Camera Display type Antiglare C.....

Лаптоп IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY 80XH01PARI

31.400ден Без данок: 31.400ден
0

Display 15,6" FHD TN AG + Camera Display type Antiglare .....

Лаптоп IdeaPad 520S-14IKBR Bronze 81BL006KRI

39.750ден Без данок: 39.750ден
0

IdeaPad 520S-14IKBR Bronze – Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 1.....

Лаптоп IdeaPad V110-15ISK BLACK 80TL017PRI

22.100ден Без данок: 22.100ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), anti-glare, LED backlight, 220 nits, 16:9 asp.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15IAP Coral Red 80XR017SRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm /� 15,6″ HD .....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011KRI

17.150ден Без данок: 17.150ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + C.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.000ден Без данок: 16.000ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), Anti-glare, 200 nits, 16:9 aspect ratio, LED ba.....

Лаптоп LENOVO ThinkPad E570 Silver

36.250ден Без данок: 36.250ден
0

ThinkPad E570 Silver Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 1.....

Sale Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI Quick View

Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

74.000ден 69.000ден Без данок: 69.000ден
0

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 12.5″ FHD IPS AG .....

0

Едноставно и сигурно Bluetooth глувче ThinkPad Bluetooth Laser Mouse е совршен за секој кој бара .....

Матична плоча ASUS 1150 H81M-R

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

Основни карактеристики Сокет 1150 ЦПУ Intel Celero.....

Монитор 19" AOC E970SWN

5.200ден Без данок: 5.200ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 20" AOC E2070SWN

4.400ден Без данок: 4.400ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 19,5'' Формат на екран 16:9 .....

Sale Монитор 22'' AOC E2270SWHN VGA HDMI Quick View

Монитор 22'' AOC E2270SWHN VGA HDMI

6.900ден 5.899ден Без данок: 5.899ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Формат на екран 16:9 .....

Sale Монитор 23'' AOC I2381FH Quick View

Монитор 23'' AOC I2381FH

9.800ден 8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Овој производ има гаранција од 36 месеци! Спецификација  Основни карактеристики .....

Монитор 24" AOC AG241QX

20.600ден Без данок: 20.600ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Формат на екран 16:9 .....

Монитор 27'' AOC AG271QX

28.000ден Без данок: 28.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 27" Формат .....

Монитор 27'' AOC I2781FH

11.600ден Без данок: 11.600ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 27" Формат на екран 16:9 .....