Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Хард диск (внатрешен) HDD INT WD 20EZRZ

4.899ден Без данок: 4.899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2000 Интерфе.....