Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Компјутерски звучници MSI ECHO 2.0

680ден Без данок: 680ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност �[W] 10W, 2x5W .....

Компјутерски звучници MSI VERSA 2.0

449ден Без данок: 449ден
0

Спецификација Основни карактеристики Снага [W] 6W, 2X3 Одно.....

Компјутерски звучници SP MSI TOUR 2.0

660ден Без данок: 660ден
0

Идеален за сите ситуациии.Идеално за користење и со персонален компјутер и со лаптоп. Но, звучницит.....

Компјутерски слушалки MSI HS-103

320ден Без данок: 320ден
0

Спецификација Основни карактеристики Осетливост [dB] 105 Ос.....

Компјутерски слушалки MSI SHARK PRO gaming

1.250ден Без данок: 1.250ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20KHz .....

Куќиште CAS MSI STYLO 500

1.580ден Без данок: 1.580ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Подд.....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

16.800ден Без данок: 16.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд .....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41

22.800ден Без данок: 22.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд .....

Куќиште LENOVO Y720 Cube-15ISH, 90H20025RI Gaming

49.300ден Без данок: 49.300ден
0

Спецификација ​ Најновото во перформансите за играње Феноменалните Y720 Cube/Legion мо.....

Куќиште MSI CYCLOPS V gaming

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште MSI DARK SHADOW PRO gaming midi tower

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

MS DARK SHADOW PRO gaming midi tower куќиште од калено стакло, ATX, mATX, ITX, внатрешни отвори: 3 x.....

Куќиште MSI HULK gaming

2.950ден Без данок: 2.950ден
0

Основни карактеристики Формат: Midi Tower Подржува: ATX, mATX, ITX Боја: Црна Димензии: .....

Куќиште MSI SIRIUS II 500

1.750ден Без данок: 1.750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Подд.....

Куќиште MSI SPECTRUM gaming

2.750ден Без данок: 2.750ден
0

MS SPECTRUM - ново midi tower стакленo PRO gaming куќиште Карактеристики на производот: ATX.....

Куќиште MSI STORM gaming

1.700ден Без данок: 1.700ден
0

Вид на куќиште midi Form factor ATX Напојување Не .....

Кулер MSI MS-500

950ден Без данок: 950ден
0

Спецификација NON CE i ROHS compliance 12CM black fan 550MM cable length, connectors: 2.....

Кулер за лаптоп MSI FREEZE 15,6" - Син

660ден Без данок: 660ден
0

Лесен, тивок и практичен. Совршен додаток за секој преносен компјутер, ќе го одржув.....

0

Лесен, тивок и практичен. совршен додаток за секој преносен комјутер. Беспрекорно ќ.....

Лаптоп ACER A315-31-P3XF, NX.GR5EX.004

21.100ден Без данок: 21.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп FUJITSU LIFEBOOK E547 ABN:K451-V100-197

46.800ден Без данок: 46.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп HP Notebook 250 G6

24.990ден Без данок: 24.990ден
0

Гаранција 12 месеци Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд I.....