Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F)

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304F Black

10.750ден Без данок: 10.750ден
0

Процесор Qualcomm®1.40GHz ARM Оперативен систем Android™Nougat 7.1 .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304L Black

13.300ден Без данок: 13.300ден
0

Процесор Qualcomm® Snapdragon 425 1.4 Ghz Оперативен систем Andr.....

Таблет LENOVO 8'' TAB 4-8 TB-8504F Black

8.850ден Без данок: 8.850ден
0

Процесор Qualcomm®Snapdragon™MSM8917 Processor (1.4 GHz) Оперативен сист.....

Таблет Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 80XF00FFBM

19.500ден Без данок: 19.500ден
0

Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum Спецификација Intel® Atom™ x5-Z8350 Processor (1.44GHz 2MB)/ 4GB .....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L) Quick View

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L)

7.290ден 6.645ден Без данок: 6.645ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M)

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 4 7 (TB-7304F)

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....

Таблет VIVAX 8'' TPC- 803 3G

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Основни карактеристики � Дијагонала на екран ["]: 8 Тип .....

Тастатура DOD HP Classic WZ972AA

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Спецификација Основни карактеристики Технологија жична инте.....

Sale Тастатура KB MSI FLIPPER 2 gaming LED Quick View

Тастатура KB MSI FLIPPER 2 gaming LED

1.199ден 799ден Без данок: 799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Техногија жична интерф.....

Sale Тастатура KB MSI THUNDER PRO Gaming Quick View

Тастатура KB MSI THUNDER PRO Gaming

3.380ден 2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Спецификација Основни карактеристики Техногија жична интерф.....

Тастатура PC DOD HP Wireless Classic Desktop LV290AA

2.010ден Без данок: 2.010ден
0

Спецификација Основни карактеристики Техногија бежична RF и.....

Тонер HP CE255A MS - Заменски тонер за HP

1.230ден Без данок: 1.230ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип Тонер Боја Црн.....

Тонер HP CE285A MS - Заменски тонер за HP

550ден Без данок: 550ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип Тонер Боја Црн.....

Тонер HP CF217A MS - Заменски тонер за HP

1.700ден Без данок: 1.700ден
0

Замјенски тонер HP CF217A MS без чип (имате упатство во пакувањето).    Спецификација .....

0

Спецификација Основни карактеристики Тип Тонер Боја Црн.....