Производители :

Компјутери и опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Веб камера MSI 2003

980ден Без данок: 980ден
0

Спецификација Основни карактеристики Технологија CMOS Резол.....

D-Link DCS-825L Wi-Fi Baby камера

7.450ден Без данок: 7.450ден
0

Лесен за сетирање – едноставен за користење За да почнете да го користите треба само да ја инстал.....

Mемориска картица-Transcend 8 GB

430ден Без данок: 430ден
0

� Идеални за надградба на вашиот дигитален� фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC� Card; 8 GB SD�.....

0

Основни карактеристики Формат micro SDHC Капацитет [МБ] 16 GB � .....

Taстатура за таблет SBOX TLS-1035

785ден Без данок: 785ден
0

Micro USB приклучок Црна боја Димензии: 15 x 22 x 2,5 cm Материјал : PU .....

VIVAX таблет TPC-101003G Windows + Тастатура

12.900ден Без данок: 12.900ден
0

Основни карактеристики Дијагонала на екранот [inch] 10,1 Тип на екранот IPS/PLS Резолуција .....

0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 1000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" .....

WD My Book Live 2TB, надворешен хард диск

6.620ден Без данок: 6.620ден
0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 2000 Интерфејс LAN Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Бр.....

WDTV Live Media Player Western Digital

7.099ден Без данок: 7.099ден
0

  Основни карактеристики Тип на конекција LAN Wireless USB 2.0 Капацитет [GB]   6 Инт.....