Производители :

Грамофони

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Грамофон ретро HYUNDAI RTC 513

10.200ден Без данок: 10.200ден
0

Аналоген FM / AM тјунер со покажувач Мануелно бирање на станици LCD дисплеј Подржува CD, CD-R /.....

Грамофон ретро HYUNDAI RTC 611

18.700ден Без данок: 18.700ден
0

  Аналоген тјунер со покажувач Bandwidth - FM / AM Мануелно бирање на станиците ЦД диск LED д.....

Грамофон ретро HYUNDAI RTC 315

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

• Радио FM/AM • CD player • Грамофон .....