Производители :

Старомодни грамофони

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

HYUNDAI РЕТРО RTC 1028 RIP

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

 Радио FM/AM• CD player (CD-R/RW подржува WMA MP3 формат)• Конектор Line-in• USB• RIP функцијам.....