Производители :

Полначи за батерии

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

USB полнач за во автомобил SBOX CC-10

220ден Без данок: 220ден
0

Input : 100-240V / 50-60Hz 1 x USB Output 5V / 1.000 mAh .....

Полнач за во автомобил MSI SENSOR 4во1

2.100ден Без данок: 2.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип Бежичен полнач за во автомобил.....

0

Спецификација Основни карактеристики Тип Полнач за во кола .....

0

полнач за мобилен телефон со УСБ приклучок 2.1А Спецификација.....