Производители :

ANDROID TV BOX

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Процесор: Amlogic S905X Quad core 64-битна Cortex A53 до 2.0GHz GPU: Пента-јадро (5x) Мали-450 до 7.....

Android Smart TV Box Xiaomi Mi Box 4K црн

4.700ден Без данок: 4.700ден
0

Димензии � � � � Должина: 101mm � � � � Ширина: 101mm � � � � Дебелина: 19.5mm � � � � Тежина: 1.....

0

Карактеристики -DHDMI SmartTV dongle со Android 4.1 оперативен систем -4 GB внатрешно складирање к.....