Производители :

Машинки за подстрижување и бричење

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Напојување:батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа. Кружен отстранувач на влакна;.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2812

1.259ден Без данок: 1.259ден
0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик;��� ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна должи.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0704

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Операција за мрежа и батерија��� До 45 минути време на работа со батерија��� Нерѓосувачки челични .....

Апарат за потшишување SEVERIN 0707

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици 4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм сечење .....

Тример за нос/уши ADLER 2907

599ден Без данок: 599ден
0

Тример за нос и уши; Тример за веѓи; Тример за брада и мустаќи; Прецизен тример; Капак за сечило.....

Апарат за бричење Adler 93

999ден Без данок: 999ден
0

Самостојни глави за бричење; � � Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер; � � Систем за точно бр.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2813

859ден Без данок: 859ден
0

Можно функционирање со кабел и без кабел. Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината 7 до.....

Апарат за потшишување Adler AD 2825

850ден Без данок: 850ден
0

Моќност: 15W 4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм Остри нерѓосувачко сечило 45 mm широко Тивок мотор На.....

0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18 различни должини на шишање Краток чешел: 3-.....

Тример за нос/уши ADLER AD 2911

299ден Без данок: 299ден
0

Tример за нос и уши Користи една батерија:1xAA .....