Производители :

Обликување коса

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пегла за коса 2 во 1 ADLER AD 2104

839ден Без данок: 839ден
0

Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата Моќност: 50 W Керамички плочки Брзо загр.....

Пегла за коса ADLER 231

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 30W; Керамички плочи; Додаток-чешел кој се отстранува .....

Пегла за коса ADLER AD 261

779ден Без данок: 779ден
0

Бели керамички плочи; Моќност: 45W; Брзо загревање; Прилагодување на температурата: 80 - 230 ˚C; Коп.....

Пегла за коса SEVERIN 0614

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C Керамички плочки обложени за дополнителна топ.....

Пегла за коса VIVAX HOME HS-04

949ден Без данок: 949ден
0

Основни карактеристики Снага [W] 24 Останато темп : до 200 °C, керамички плочи, брзо загревање, L.....

Пегла за коса VIVAX HOME HS-05T

620ден Без данок: 620ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 18 Останато керамички плочи, LED индикатор на работн .....

Фен четка ADLER 2013

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Фигаро-четка Моќност: 550 W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел к.....

Фен четка ADLER 203

949ден Без данок: 949ден
0

Моќност: 550W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел кој може да се ротира за.....

Фигаро ADLER 204

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност�550 W 3�температурни подесувања 2�четки�во различни големини 360 степени�ротационен каб.....

Фигаро ADLER AD 2107- Розево

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност:40W Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање Пилот сијаличка Ко.....

Фигаро четка SEVERIN 0805

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност 700 W Јонска функција Функција на фен со можност за ладно дување Број на брзини: 2 Број на т.....

Фигаро штипка SEVERIN 0674

899ден Без данок: 899ден
0

Дијаметар: 19мм Брзо загревање on/off копче Индикаторска светилка Ротационен кабел Јамка за закачува.....

Пегла за коса Adler AD 2309

849ден Без данок: 849ден
0

Моќност: 30 W Керамички плочки Ширина на плочките 25мм Должина на плочките 90мм Брзо загревање Комфо.....

Пегла за коса Adler AD 251

639ден Без данок: 639ден
0

Бели керамички плочи; Моќност: 45W; Брзо загревање; Копче за ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ; Индикатопрна с.....

Фигаро Adler AD 2102

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 25мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загревањ.....

Фигаро четка Adler AD 2103

559ден Без данок: 559ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 16 мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загрева.....

Фигаро четка Adler AD 2105

549ден Без данок: 549ден
0

Моќност:25W Дијаметар: 19мм Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање Пи.....

Фигаро четка Severin 0670

899ден Без данок: 899ден
0

Керамички-обложен витлер 25мм за за мазни, коса-пријателска површина Отстранлива керамички-обложена .....