Производители :

Фенови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

650ден Без данок: 650ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 1200 преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегревањ.....

VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Останато 2 брзини 3 температури дифузер јонизатор заштита од.....

Патен фен ADLER AD 2222

559ден Без данок: 559ден
0

Моќност: 1200 W; 2 контролни брзини; Модерен дизајн; Рачка на склопување; Кука за закачување .....

Фен ADLER AD 2224

1.169ден Без данок: 1.169ден
0

Моќност: 2200W� Независна контрола на температурата и протокот на воздух; 2 контролни брзини; 3 темп.....

Фен SEVERIN 0112

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Моќност: 1900W; 3 температурни подесувања; 2 брзини; Дифузер;Концентратор;Јонска функција; Керам.....

Фен SEVERIN 0140

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Моќност: 1900W2 Температурни подесувања: до 2 брзини Ладен воздушен систем: овозможува да се исправи.....

Фен Severin 0156

949ден Без данок: 949ден
0

Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања Заштита од прегревање Јамка за закачување Можност за.....

Фен Severin 0163

759ден Без данок: 759ден
0

Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања Заштита од прегревање Јамка за закачување Боја: бело.....

Фен Severin 0174

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Моќност: 2000W 2 температурни подесувања 2 брзини Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи ко.....