Производители :

Телевизори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ЛЕД Телевизор Hyundai 32 LE-R D

11.890ден Без данок: 11.890ден
0

Direct LED TV, HD Ready, Резолуција 1366x768, Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (.....

Телевизор Hyundai 40 LE-F D

13.850ден Без данок: 13.850ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080, Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPE.....

Телевизор HYUNDAI 50 LE-F D

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080,Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPEG4),.....

Телевизор HYUNDAI DLF 40285 SMART

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

Дијагонала 102 cm, Резолуција 1920 x 1080 (Full HD),  Тип на екран LED   Фрекфенција 100 Hz,  Вре.....

Телевизор LED HYUNDAI FL40211 SMART

19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Дијагонала: 101 cm (40") Вид: Smart TV Технологија: LED Резолуција: Full HD (1920×108.....

Телевизор SAMSUNG LED 32F5000

18.399ден Без данок: 18.399ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 32" / 82 cm Формат 16:9 Компресија MPEG2 MPEG4 Максима.....

Телевизор SAMSUNG LED TV 32J4100, HD ready

15.693ден Без данок: 15.693ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 32" / 82 cm Компресија   Максимална резолуција 1366x768 К.....

Телевизор SONY KDL-32R400C

19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Достапни во големина од 80 см (32")     WXGA резолуција     Јасно зголемување на резолуцијата .....

Телевизор SONY KDL-32R500C

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Достапни во големина од 80 см (32")     WXGA резолуција     Јасно зголемување на резолуцијата .....