Производители :

Апарати за сецкање

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME сецко MC-2501

959ден Без данок: 959ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 250 Останато капацитет 0,8l; нож од нерѓосувачки челик Остана.....

Блендер сецко MAX KL 210

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама; 2 брзини; Дно кое не се лизга; Ножеви .....

Миксер со додаток сецко Bosch MFQ 36450 S

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Сад за сецкање Д.....

Сецко BOSCH MMP 08A1

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....

Сецко BOSCH MMP 08P2

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....