Производители :

Миксери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Миксер SEVERIN 3820

1.549ден Без данок: 1.549ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; 5 брзини; Турбо копче; Две обични маталки и две маталки за тесто; Копче з.....

Миксер SEVERIN 3827

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Тип: Миксер Моќност:200W 5 брзини 2 обични маталки и 2 маталки за тесто .....

Миксер VIVAX HOME HM-200 W

899ден Без данок: 899ден
0

За подготовка на неодоливи торти и колачи ќе Ви помогне VIVAX HM - 200W миксерот! Основни карактери.....

Миксер VIVAX HOME HM-301 W

1.049ден Без данок: 1.049ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 300 5 брзини,турбо функција, продолжетоци: мешалка и куки за м.....

Миксер со постоље ADLER 4202

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 300W; 5 брзини; Две обични маталки и две маталки за тесто; Пластичен сад за матење .....

Миксер Bosch MFQ 22100S

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност: 375 W  Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок  4 степени на работа  Турбо коп.....

Миксер Bosch MFQ 3010S

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Моќност:300W Брзини:2 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Додатоците можат.....

Миксер MAX RM 3511

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 300W� Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките .....

Миксер MAX RM 3535

999ден Без данок: 999ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките Гаранција 1 год.....

Миксер со додаток блендер Bosch MFQ 36440 S

3.099ден Без данок: 3.099ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Блендер од темпе.....

Миксер со постоље BOSCH MFQ 36460 S

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Капацитет на садот:1л Турбо копче Две обични маталки,две маталки за тесто Прик.....

Миксер со постоље Max MS 3528

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на.....

Миксер со постоље MAX MS 3566

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на .....

Миксер со постоље Severin 3810

2.499ден Без данок: 2.499ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; Капацитет на садот: 3 литри; 5 брзини; Екстра турбо брзина; Kопче за осло.....

Рачен миксер Electrolux ESTM6500 4 во 1

4.190ден Без данок: 4.190ден
0

700W, должина на кабел 1,8м, регулатор за брзина, турбо функција, иноксен долен дел на рачниот миксе.....

Рачен миксер Electrolux EHM3300

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

450W, 5 брзина на работа, турбо функција, 2 маталки за мешање, 2 маталки за гмечење, кабел со должин.....

Рачен миксер Electrolux ESTM3300

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

600W, должина на кабел 1.2м, 2 брзини, BPA материјал на долен дел од рачниот блендер, додатен настав.....

Рачен миксер Electrolux ESTM3400 4 во 1

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

600W, должина на кабелот од 1,2м, 2 брзини, инокс долен дел од рачниот блендер, додатен дел за мешањ.....