Производители :

Скари

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Електрична плотна скара SEVERIN 2388

2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Тип -ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА 2400W Високо квалитетна нелеплива подлога Отстранлив кабел со променлив тер.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-4030

2.200ден Без данок: 2.200ден
0

Моќност: 2000 W, Површина за печење: 40 x 30 cm, Нелеплива површина Полурамна плоча, полуребраст.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-5025

2.599ден Без данок: 2.599ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 2000 Димензии на површината за печење [цм] 50x25 Останати карак.....

Електрична скара Severin 9320

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност:2300W Високо квалитетно пластично куќиште Монтажна жичана скара и грејач за полесно чистење.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-2550BS

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2200 Димензии на подрач.....

Електрична скара Vox KG 161

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 1630W Капацитет 1L Стаклен сад  Скриени грејач од нерѓосувачки челик Складирање за кабел LE.....