Производители :

Соковници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Соковник MAX KP 60 SFW

3.290ден Без данок: 3.290ден
0

Тип: СОКОВНИК Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм за уп.....

Соковник SEVERIN 3564

3.599ден Без данок: 3.599ден
0

Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини Максимален број на вртежи 14.150 во минута Инокс.....

Sale Соковник VIVAX HOME соковник AJ-800 Quick View

Соковник VIVAX HOME соковник AJ-800

4.000ден 2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 850W Останато 2 бр.....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употреба.....

Соковник Severin 3570

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Moќност: 800 W Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m Екстра голем XXL отвор� Инка со дијаметар од 8.....