Производители :

Блендери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME блендер BL-351

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 350 капацитет: 1.5 lit, 2 брзини, лесно чистење Боја бела.....

Блендер SEVERIN 3735 за смути

2.249ден Без данок: 2.249ден
0

Моќност: 300W Една брзина� Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл .....

Блендер ADLER 4604

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик; Рачка од нерѓосувачки челик; 2 контролни брзини; Пр.....

Рачен блендер ADLER 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓосувачки челик Боја:з.....

VIVAX HOME Пасатор SB-250SS

999ден Без данок: 999ден
0

VIVAX SB-250SS пасаторот е одлично помагало во сечија кујна, без разлика дали ви треба помош при под.....

Блендер Electrolux ESB2300

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување, пулс функција, стакло сад 1,5l, поклопец со о.....

0

Моќност: 250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со кап.....

Блендер Adler AD 4063

2.399ден Без данок: 2.399ден
0

Моќност: 500W Капацитет: 1,5l 2 подесувања за брзина Функција на пулсот Стаклен бокал Функција за др.....

Блендер Bosch MMB21P0R

4.399ден Без данок: 4.399ден
0

НАЗИВ: БЛЕНДЕР BOSCH MMB21P0R МОЌНОСТ: 500 W 2 БРЗИНИ  ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm ДИМЕНЗИИ: 419 x 196.....

Блендер GORENJE BN 1000 W

4.350ден Без данок: 4.350ден
0

Приклучна моќ: 1.000 W Број на вртежи (макс. - мин.): 20.000 obr/min Безбедно за миење во машина за .....

Блендер Vox TM 6002

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип: БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ Моќност 500 W Гумени ногарки Куќиште од нерѓосувачки челик Отстранлив пластичен.....

Блендер Vox TM 6003

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност 500 W Гумени ногарки Куќиште од нерѓосувачки челик Дополнителен сад од 130мл Отстранлив плас.....

Блендер Vox TM 9295

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност 500 W Гумени ногарки Куќиште од нерѓосувачки челик Kaпацитет на садот од 1.5 литри Отстранли.....

Блендер за смути Bosch MMBM7G3M

5.490ден Без данок: 5.490ден
0

Моќност: 350W  Брзини: 2  LED осветлување  Нож од нерѓосувачки челик кој се одстранува, погоден за с.....

Блендер за смути Electrolux ESB2500

2.840ден Без данок: 2.840ден
0

Миксај, раздели и испиј, миксер и спортски шише во едно, 300W, волумен од шишиња 0,6 L, 2 пластични .....

0

Моќност: 500W Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацитет.....

Рачен блендер Adler AD 4602

949ден Без данок: 949ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини; Практичен прекин.....

Рачен блендер Adler AD 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓосувач.....

Рачен блендер Bosch MSM14000

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Приклучна сила: 400 W Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање  Пластич.....

Рачен блендер Bosch MSM66110I

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 600W  Брзини: 2  Снажен,тенок рачен миксер  Тивок мотор  Турбо дугме за најголема снага Рач.....

Рачен блендер Max RB 3542

690ден Без данок: 690ден
0

Моќност: 200W 2 брзини Со пластичен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 година.....