Производители :

Телевизори и видео

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Спецификација Основни карактеристики Димензиии на платното [цм] 188x205.....

Проектор BENQ MS506 3200 ANSI

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид DLP Макс. резолуци.....

Проектор BENQ MS527 3300 ANSI

23.290ден Без данок: 23.290ден
0

Projection System‎ - DLP ‎ Native Resolution‎ - SVGA (800 x 600) ‎ Brightness (ANSI Lumens)‎ - 3.....

Проектор Canon MM Projector LVX320

24.490ден Без данок: 24.490ден
0

Пренослив XGA проектор кој нуди светли слики и се одликува со практично, мало и лесно куќиште. Сигур.....

Телевизор ARIELLI 32'' D7XD

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD .....

Телевизор ARIELLI 32'' DN6T2 Smart Android LED

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Smart TV Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, M.....

Телевизор ELECTRA 32 '' ЕТ-32HD17S READY LED SMART TV

11.500ден Без данок: 11.500ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )� HD READY LED SMART TV� Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор Electra ET-32HD18-T2

8.290ден Без данок: 8.290ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm )  Резолуција: 1368 х 768  Осветленост: 200 cd/m2  Контраст: 1200:1.....

Телевизор Elektra ET-32HD18S-T2 SMART

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm ) HD READY SMART TV ANDROID Резолуција: 1368 х 768 Осветленост: 200.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2 Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2

15.890ден 14.390ден Без данок: 14.390ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm )� FULL HD LED TV� Резолуција: 1920 x 1080� Дигитален тјунер: DVB-.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART

17.990ден 16.190ден Без данок: 16.190ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm ) FULL HD LED TV  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тјунер: DVB-T.....

Sale Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART

21.990ден 19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Големина на екран: 48" ( 122cm )  FULL HD SMART TV ANDROID  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тј.....

Телевизор LED ELECTRA ET-32HD17-T

9.690ден Без данок: 9.690ден
0

Екран: 32" (81cm) Mодел:ET-32HD17-T HD Ready� Резолуција:(1366x768)� 100 Hz PMI� Tјунер: DVB-T/.....

Телевизор LED Electra ET-32HD17S - T2 Smart

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )  HD READY LED SMART TV  Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор LED Electra ET-40FHD17

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17 FULL HD LED TV  Резолуција:(1920x1080)  100 Hz PMI  Tјунер:.....

Телевизор LED ELECTRA ET-40FHD17S SMART

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17S SMART FULL HD SMART LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz .....

Телевизор LED Electra ET-42FHD17

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Екран: 42" (105cm) Mодел:ET-42FHD17 FULL HD LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz PMI� Tјунер:.....

Телевизор Philips 32PFS5603 32" Full HD Ultra Slim LED

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Color : White Display - LED Full HD Diagonal screen size (metric) :80  cm Diagonal screen size (i.....

Телевизор Philips 32PHS4032 32" HD Ultra Slim LED

12.190ден Без данок: 12.190ден
0

TV Philips 32PHS4032 32" HD Ultra Slim LED HDMIx2/USBx1//DVB-T/C/S/S2 White Display: LED HD TV -.....

Телевизор Philips 32PHS4112 32" HD Ultra Slim LED

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Picture/Display -Display: LED HD TV -Panel resolution: 1366 x 768p -Aspect ratio: 4:3/16:9 -Brig.....

Телевизор Samsung UE32M4002 32" LED HD Ready

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Video  Picture Engine - HyperReal PQI (Picture Quality Index) - 100 Dynamic contrast - Mega Contr.....