Производители :

Таблети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX таблет TPC-704 3G + футрола

4.580ден Без данок: 4.580ден
0

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ� � ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАНОТ� [ин]: 7 � ТИП НА ЕКРАНОТ: IPS/PLS � РЕЗОЛУЦИЈ.....

Таблет ACER W4-820-IICONIA grey

16.990ден Без данок: 16.990ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Single Core.....

Таблет LENOVO 8'' Tab 4 8 ТB4-8504X Black

10.850ден Без данок: 10.850ден
0

Процесор Qualcomm®1.4 GHz Cortex-A53 Оперативен систем Android™Nougat7.1 .....

Таблет LENOVO PHAB 2 PRO

34.990ден Без данок: 34.990ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 6,4" Resolution: 2560x1440pixel Processor: Octa Cor.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F)

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad Core M.....

Таблет Acer Iconia One 10

8.500ден Без данок: 8.500ден
0

Processor & Chipset ARM Quad-core 1.30 GHz & MediaTek� MT8167 Memory 2 GB DDR3L SDRAM Storage .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304F Black

10.750ден Без данок: 10.750ден
0

Процесор Qualcomm®1.40GHz ARM Оперативен систем Android™Nougat 7.1 .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304L Black

13.300ден Без данок: 13.300ден
0

Процесор Qualcomm® Snapdragon 425 1.4 Ghz Оперативен систем Android™Nouga.....

Таблет LENOVO 8'' TAB 4-8 TB-8504F Black

8.850ден Без данок: 8.850ден
0

Процесор Qualcomm®Snapdragon™MSM8917 Processor (1.4 GHz) Оперативен систем A.....

Таблет Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 80XF00FFBM

19.500ден Без данок: 19.500ден
0

Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum Спецификација Intel® Atom™ x5-Z8350 Processor (1.44GHz 2MB)/ 4GB LPD.....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad Core .....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad Core .....

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L)

7.290ден Без данок: 7.290ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad Core M.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M)

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad Core M.....

Таблет LENOVO Tab 4 7 (TB-7304F)

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad Core M.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: 128.....

Таблет VIVAX 8'' TPC- 803 3G

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Основни карактеристики � Дијагонала на екран ["]: 8 Тип на екран: .....