Производители :

SSD дискови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

SSD уред WD Blue 250GB

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 250 GB Величина 2,5" .....