Производители :

ПЕРСОНАЛНИ КОМПЈУТЕРИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Десктоп компјутер AiO LN 310-20IAP, F0CL004URI

21.900ден Без данок: 21.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel ЦПУ тип Pentium® .....

Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO

35.399ден Без данок: 35.399ден
0

� Гаранција 12 месеци! � Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel .....

0

Гаранција 12 месеци! Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel .....

Sale Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538 E85+_i5+ ГРАТИС  Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM  ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА Quick View
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Sale Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+_i3 + Гратис Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM  ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА Quick View
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Десктоп компјутер HP 400G5 4CZ61EA#ABB

28.900ден Без данок: 28.900ден
0

PC HP 400G5 MT i58500 4GB/500 PC, 4CZ61EA#ABB Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

0

PC HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

Десктоп компјутер HP 400PD G4 MT, 1JJ54EA

27.999ден Без данок: 27.999ден
0

Гаранција 12 месеци Спецификација Основни карактеристики ОС Free DOS ЦПУ.....

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575

31.900ден Без данок: 31.900ден
0

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575 Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до .....

Куќиште CAS MSI BLACK WIDOW silent fans PRO gaming

3.199ден Без данок: 3.199ден
0

Спецификација  Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште CAS MSI STYLO 500

1.580ден Без данок: 1.580ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41

22.800ден Без данок: 22.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд Intel .....

Куќиште MSI CYCLOPS V gaming

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи ATX .....

Куќиште MSI DARK SHADOW PRO gaming midi tower

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

MS DARK SHADOW PRO gaming midi tower куќиште од калено стакло, ATX, mATX, ITX, внатрешни отвори: 3 x.....

Куќиште MSI HULK gaming

2.950ден Без данок: 2.950ден
0

Основни карактеристики Формат: Midi Tower Подржува: ATX, mATX, ITX Боја: Црна Димензии: 45,7 x 2.....

Куќиште MSI SIRIUS II 500

1.750ден Без данок: 1.750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште MSI SPECTRUM gaming

2.750ден Без данок: 2.750ден
0

MS SPECTRUM - ново midi tower стакленo PRO gaming куќиште Карактеристики на производот: ATX, mAT.....

Куќиште MSI STORM gaming

1.700ден Без данок: 1.700ден
0

Вид на куќиште midi Form factor ATX Напојување Не Прикл.....

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

750ден Без данок: 750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фиока Ин.....