Производители :

МОНИТОРИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Монитор 19" AOC E970SWN

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 Макс.....

Монитор 22'' AOC E2270SWHN VGA HDMI

5.500ден Без данок: 5.500ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Формат на екран 16:9 Панел.....

Монитор 22'' AOC i2276VWM

7.590ден Без данок: 7.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Формат на екран .....

Монитор 23,6'' AOC M2470SWH

6.190ден Без данок: 6.190ден
0

Гаранција на производот од 36 месеци и бесплатна испорака! Спецификација Основни карактеристик.....

Монитор 24" AOC AG241QX

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Формат на екран 16:9 Панел.....

Монитор 24'' AOC I2481FXH

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Формат на екран .....

Монитор 27'' AOC AG271QX

28.000ден Без данок: 28.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 27" Формат на екран 16.....

Монитор AOC AG272FCX 27''

19.690ден Без данок: 19.690ден
0

AG272FCX гејминг монитор со 27" екран, AMD FreeSync, 144Hz refresh rate, 250 cd/m², Contrast Ratio: .....

Монитор AOC G2460PF 24''

15.990ден Без данок: 15.990ден
0

Спецификација  Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат на екран 1.....

Монитор AOC G2460PG 24''

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

G2460PG, 24", 16:9, 1920x1080, 350 cd/m2, CR 1.000:1; DCR 80.000.000:1, 170 °, 160 °, 1 ms, DisplayP.....

Монитор FUJITSU B22W-6 LED - 22"

6.710ден Без данок: 6.710ден
0

Димензии (WxDxH) 20 in x 7.1 in x 14.6 in Тип на екран LED-backlit LCD monitor / TFT ac.....

Монитор FUJITSU Display B24-8 TE Pro

11.900ден Без данок: 11.900ден
0

FUJITSU Display B24-8 TE Pro е направен за интензивна канцелариска работа. Со визуелна и механичка е.....

Монитор FUJITSU Display E20T-7 LED

8.900ден Без данок: 8.900ден
0

FUJITSU E20T-7 LED доаѓа во формат 16: 9 со трендовски стил. Нема компромис во квалитетот на сликата.....

Монитор FUJITSU Display E24-8 TS Pro

9.900ден Без данок: 9.900ден
0

FUJITSU дисплејот E24-8 TS Pro ги комбинира робусните бизнис перформанси со заштеди на трошоците. То.....

Монитор HP 27W, 1JJ98AA #ABB 27''

8.790ден Без данок: 8.790ден
0

Дијагонала и формат: 27" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 41,667 Време.....

Монитор HP EliteDisplay E243, 1FH47AA 24''

11.300ден Без данок: 11.300ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат на екран 16.....

Монитор HP OMEN, Z7Y57AA 25''

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Дијагонала и формат: 25" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 350 Контраст: 1000:1 stati.....

Монитор HP P240va, N3H14AA 24''

8.900ден Без данок: 8.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат на екран 16.....

Монитор HP P240va, N3H14AA 24''

9.290ден Без данок: 9.290ден
0

Дијагонала и формат: 24" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 41,667 Време.....

Монитор HP ProDisplay P223a 21.5''

6.790ден Без данок: 6.790ден
0

Дијагонала и формат: 21,5" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 125,000 Вр.....

Монитор HP ProDisplay P232, K7X31AA 23''

7.790ден Без данок: 7.790ден
0

Дијагонала и формат: 23" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 41,667 Време.....