Производители :

ПРИНТЕРИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Ласерски принтер XEROX Phaser 3020BI

3.180ден Без данок: 3.180ден
0

Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 20 Време на испис на првата страна [с] 8,5 Ре.....

3D Принтер Panospace

39.900ден Без данок: 39.900ден
0

Принтерот е со мали димензии 407x288x333mm, 7.5кг Може да е поврзан со компјутер/лаптоп, а може и.....

Canon i-SENSYS LBP351x

48.090ден Без данок: 48.090ден
0

Брзина на печатење од 55 стр. / Мин., Автоматско двострано печатење, До 4 дополнителни единици за до.....

Canon i-SENSYS LBP352x

60.164ден Без данок: 60.164ден
0

Брзина на печатење од 62 стр. / Мин., Автоматско двострано печатење, До 4 дополнителни единици за до.....

Canon i-SENSYS LBP613Cdw

13.948ден Без данок: 13.948ден
0

Брзина на печатење 18 стр. / Мин, безжичен, дуплекс, ефикасен, лесен-за-користење ласерски печатач в.....

Canon i-SENSYS LBP654Cx

22.380ден Без данок: 22.380ден
0

Брзина на печатење 27 стр. / Мин., Екран на допир со екран во боја од 12,7 cm, иновативна апликациск.....

Canon I-SENSYS MF426dw MFP

29.401ден Без данок: 29.401ден
0

Печатење, копирање скенирање, факс, автоматско двострано печатење, екран на допир во боја за 8,9см (.....

Canon i-SENSYS MF633Cdw

18.350ден Без данок: 18.350ден
0

Мултифункционален  ласерски во боја, копирање и скенирање, печатење од 18 стр. / Мин., Екран во боја.....

Canon i-SENSYS MF635Cx

22.405ден Без данок: 22.405ден
0

Мултифункционален ласерски принтер во боја, копирање и двострано скенирање, печатење 18 стр. / Мин.,.....

Canon i-SENSYS MF732Cdw

22.250ден Без данок: 22.250ден
0

Мултифункционален ласерски принтер во боја, копирање и скенирање, печатење од 27 стр. / Мин., Екран .....

Canon imagePROGRAF PRO-1000

61.644ден Без данок: 61.644ден
0

Печатете впечатливи слики без рамка до А2 без да го загрозите квалитетот. Напреден систем со 12 маст.....

Canon Maxify IB4150

9.413ден Без данок: 9.413ден
0

Брз печатач за мала канцеларија со вграден Wi-Fi и етернет, мобилно и cloud печатење. Карактеристики.....

Canon PIXMA G1411 + сет бои

8.288ден Без данок: 8.288ден
0

Високоприносен печатач со единечна функција, совршен за создавање на високо квалитетни, ниски трошоц.....

Canon PIXMA G2411 + сет бои

9.443ден Без данок: 9.443ден
0

Компактен и сигурен печатач "сè-во-едно", кој се обновува, идеален за дома или за канцеларија, со ма.....

Canon PIXMA G3411 + сет бои

10.225ден Без данок: 10.225ден
0

Мулти функционален принтер со Wi-Fi® и cloud,  со шишиња со мастило со мала потрошувачка за да созда.....

Canon PIXMA G4400

20.958ден Без данок: 20.958ден
0

Продуктивен Wi-Fi 4-во-едно со паметен уред и поврзување со облак, 20-линиски ADF и многу високи рез.....

Canon PIXMA iP 110

15.731ден Без данок: 15.731ден
0

Лесен пренослив печатач кој ви овозможува печатење директно од паметни уреди и cloud  со извонредни .....

Canon PIXMA iP 110 со батерија

18.890ден Без данок: 18.890ден
0

Лесен пренослив печатач кој ви овозможува печатење директно од паметни уреди и cloud  со извонредни .....

Canon PIXMA iP8750

23.329ден Без данок: 23.329ден
0

Premium A3 + печатач со безжично поврзување за фото ентузијасти, системот со 6 бои вклучува сиво мас.....

Canon PIXMA iX6850

13.225ден Без данок: 13.225ден
0

Екстремно компактен A3 + бизнис печатач со високи перформанси, лесно споделување со безжично и Ether.....