Производители :

ЛАПТОПИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кулер MSI BALANCE 01 за 15,6" лаптоп

680ден Без данок: 680ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ HUB: 2 дод.....

Кулер MSI BALANCE 03 за 15. 6'' лаптоп

690ден Без данок: 690ден
0

Основни карактеристики Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; 4 можни висински подлоги; USB HUB:.....

Адаптер за NoteBook лаптоп MSI NB COOL AC 90 SLIM

1.700ден Без данок: 1.700ден
0

Спецификација Останати карактеристики Компатибилност 8 универзални приклучоци за р.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

HP 15.6 Tan Woman Premium Case, Премиум женска ташна� Спецификација Ос.....

Кулер за лаптоп MSI FREEZE 15,6" - Син

660ден Без данок: 660ден
0

Лесен, тивок и практичен. Совршен додаток за секој преносен компјутер, ќе го одржува на.....

0

Лесен, тивок и практичен. совршен додаток за секој преносен комјутер. Беспрекорно ќе го.....

Лаптоп ACER E5-575G-74WV

44.990ден Без данок: 44.990ден
0

Технички спецификации Екран: 15.6" Процесор: Intel i7 Gen. Меморија: 8GB Tврд диск: 1024GB SSD 128 G.....

Лаптоп Acer A315-31-C4E2, NX.GNTEX.047

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Celer.....

Лаптоп ACER A315-31-P3XF, NX.GR5EX.004

19.990ден Без данок: 19.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU тип Pentium Q.....

Лаптоп Acer A315-31-P9ZF

19.900ден Без данок: 19.900ден
0

Acer A315-31-P9ZF, Intel Pentium Quad-Core N4200, 1,10 GHz, 4 GB, 15,6" FHD 1920x1080, SSD 256 GB, L.....

Лаптоп Acer A315-33-C70Q

14.790ден Без данок: 14.790ден
0

Acer A315-33-C70Q, Intel Celeron N3060, 1,60 GHz, Core 2, 4 GB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB, Linux,.....

Лаптоп Acer A315-51-36X2, NX.GNPEX.027

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core i3 .....

Лаптоп Acer A515-51G-37RU, NX.GPDEX.002

28.690ден Без данок: 28.690ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core i3 .....

Лаптоп ACER A515-51G-52ZX NX.GWHEX.005

33.900ден Без данок: 33.900ден
0

Дисплеј:15.6"(39.62cm)HD Резолуција:1920 x 1080pix Intel Core i5-8250U 1.6 GHz Интерна меморија:8GB .....

Лаптоп Acer E5-575G-38FZ

26.190ден Без данок: 26.190ден
0

Технички спецификации Екран: 15.6" Процесор: Intel i3 Gen. Меморија: 8GB Tврд диск: NoGB SSD 128 GB .....

Лаптоп ACER ES1-533-C4KB

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Технички спецификации Екран: 15.6" Процесор: Intel Celeron Gen. Меморија: 4GB Tврд диск: 500GB SSD 0.....

Лаптоп ACER ES1-572-31JW

21.590ден Без данок: 21.590ден
0

Технички спецификации Екран: 15.6" Процесор: Intel i3 Gen. Меморија: 4GB Tврд диск: 500GB SSD 0GB Гр.....

0

39.6 cm (15.6') FHD AG non-touch Intel Core i5-7200U 8GB onboard MEM 8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000 DV.....