Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Монитор HP ProDisplay P223a 21.5''

6.790ден Без данок: 6.790ден
0

Дијагонала и формат: 21,5" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 125,000 Вр.....

Монитор HP ProDisplay P232, K7X31AA 23''

7.790ден Без данок: 7.790ден
0

Дијагонала и формат: 23" Макс. Резолуција: 1920x1080 Осветленост [cd/m2]: 250 Контраст: 41,667 Време.....

Монитор HP V243, W3R46AA 24''

8.600ден Без данок: 8.600ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат на екран 16.....

Монитор Lenovo E1922 Wide 18.5"

4.950ден Без данок: 4.950ден
0

LED Backlit LCD TCO 6.0 VGA, Резолуција 1366 x 768 Време на одѕив 5ms Контраст 1000:1 Агли на гл.....

Монитор Lenovo T24i 61A6MAT3EU

11.000ден Без данок: 11.000ден
0

Спецификација Екран 23,8″ WLED IPS (1920 X 1080)/ VGA, HDMI, DP/ USB 3.0×5/ 1000:1/ 6ms/ 178/178/ 2.....

Моноласерски принтер MLJ HP M203dn

8.290ден Без данок: 8.290ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 28 Врем.....

0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на принтање - Ц/Б [стр/мин] 31 .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфејс USB 3.0 .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфејс USB 3.0 .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфејс USB 3.0 .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфејс USB 3.0 .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Интерфејс .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2 TB Интерфејс .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Интерфејс .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2 TB Интерфејс .....

Надворешен хард диск WD My Book 3TB

7.590ден Без данок: 7.590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 3 TB Интерфејс USB 3.0 .....

Надворешен хард диск WD My Passport Black 1TB

4.200ден Без данок: 4.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Интерфејс .....

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

750ден Без данок: 750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фиока Ин.....

Оптичко глувче Lenovo Optical 2-button Wheel

630ден Без данок: 630ден
0

Работете прецизно со Lenovo оптичко глувче Lenovo глувчето користи оптичка технология за прецизна р.....

Подлога за глувче GEL W/ WRIST REST - Црна

330ден Без данок: 330ден
0

Подлога за глувче во црна боја, наполнета со гел за одмарање на зглобот при подолго работење на комп.....

Подлога за глувче MSI DOD ENJOY

239ден Без данок: 239ден
0

ENJOY, изработени од квалитетен силиконски материјал, долготрајно го одржуваат својот облик, додека .....