Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011HRI

16.350ден Без данок: 16.350ден
0

IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011LRI

18.800ден Без данок: 18.800ден
0

Display 15,6" HD TN AG + Camera Display type Antiglare CPU Intel.....

Лаптоп IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY 80XH01PARI

31.400ден Без данок: 31.400ден
0

Display 15,6" FHD TN AG + Camera Display type Antiglare CPU Inte.....

Лаптоп IdeaPad 520S-14IKBR Bronze 81BL006KRI

39.750ден Без данок: 39.750ден
0

IdeaPad 520S-14IKBR Bronze – Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 1.....

Лаптоп IdeaPad V110-15ISK BLACK 80TL017PRI

22.100ден Без данок: 22.100ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), anti-glare, LED backlight, 220 nits, 16:9 aspect r.....

Лаптоп Lenovo 320-15IKB, 80XL00QHRI

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core i5 .....

Лаптоп Lenovo 520S-14IKB, 80X200H0RI

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core i3 .....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15IAP Coral Red 80XR017SRI

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz) / 4GB DDR3 / 1TB 5400rpm 7mm /� 15,6″ HD T.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011KRI

17.150ден Без данок: 17.150ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + C.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP, 80XR00F9RI

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Новиот Lenovo IdeaPad 320 го задржува стилот на Леново за сигурен, мултимедијален лаптоп. IdeaPad 32.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15ISK 80XH01P4RI

18.900ден Без данок: 18.900ден
0

15.6" HD LED Display Intel Core i3-6006U 4 GB DDR3 RAM 500 GB HDD Intel HD Graphics LAN, Wi-Fi b/g/n.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15ISK 80XH01S0RI

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

15.6" HD LED Display Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz) 4 GB DDR4 RAM 500 GB HDD N.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 500S-14ISK Light Silver

49.990ден Без данок: 49.990ден
0

  Процесор Intel® Core™ i7-6500U (4M Cache, up to 3.10 GHz) РАМ меморија 8GB DDR3/ 256G SATA SSD .....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.000ден Без данок: 16.000ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), Anti-glare, 200 nits, 16:9 aspect ratio, LED backli.....

Лаптоп LENOVO ThinkPad E570 Silver

36.250ден Без данок: 36.250ден
0

ThinkPad E570 Silver Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 1.....

Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

74.000ден Без данок: 74.000ден
0

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 12.5″ FHD IPS AG To.....

Лаптоп Lenovo Yoga 520-14IKB, 80X800X8RI

48.690ден Без данок: 48.690ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core™ .....

Лаптоп Lenovo Yoga 720-13IKB, 81C30083RI

61.490ден Без данок: 61.490ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Core i5 .....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS LBP214dw SFP

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 Врем.....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS MF421dw

23.490ден Без данок: 23.490ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин] 38 .....

Ласерски принтер Canon I-SENSYS MF428x

24.990ден Без данок: 24.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин] 38 .....