Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кертриџ шише Canon GI490 Cyan

680ден Без данок: 680ден
0

Спецификација Основни карактеристики Но. Gi490 Тип Ink Cartridge .....

Компјутерски звучници MSI CIRCLE 2.0

650ден Без данок: 650ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 6W, 2x3W Фрекфенциски ра.....

Компјутерски звучници MSI ECHO 2.0

590ден Без данок: 590ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност �[W] 10W, 2x5W Однос сигнал/.....

Компјутерски звучници MSI VERSA 2.0

449ден Без данок: 449ден
0

Спецификација Основни карактеристики Снага [W] 6W, 2X3 Однос сигнал/шум [.....

Компјутерски звучници SP MSI SWING 2.0

489ден Без данок: 489ден
0

SP MSI SWING 2.0 звучници MS SWING 2.0, моќност 6W, 2x3W, фреквентен опсег 20Hz-18kHz, USB напојувањ.....

Компјутерски звучници SP MSI TOUR 2.0

660ден Без данок: 660ден
0

Идеален за сите ситуациии.Идеално за користење и со персонален компјутер и со лаптоп. Но, звучниците.....

Куќиште CAS MSI BLACK WIDOW silent fans PRO gaming

3.199ден Без данок: 3.199ден
0

Спецификација  Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште CAS MSI STYLO 500

1.580ден Без данок: 1.580ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41

22.800ден Без данок: 22.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд Intel .....

Куќиште MSI CYCLOPS V gaming

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи ATX .....

Куќиште MSI DARK SHADOW PRO gaming midi tower

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

MS DARK SHADOW PRO gaming midi tower куќиште од калено стакло, ATX, mATX, ITX, внатрешни отвори: 3 x.....

Куќиште MSI HULK gaming

2.950ден Без данок: 2.950ден
0

Основни карактеристики Формат: Midi Tower Подржува: ATX, mATX, ITX Боја: Црна Димензии: 45,7 x 2.....

Куќиште MSI SIRIUS II 500

1.750ден Без данок: 1.750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат Midi tower Поддржува плочи .....

Куќиште MSI SPECTRUM gaming

2.750ден Без данок: 2.750ден
0

MS SPECTRUM - ново midi tower стакленo PRO gaming куќиште Карактеристики на производот: ATX, mAT.....

Куќиште MSI STORM gaming

1.700ден Без данок: 1.700ден
0

Вид на куќиште midi Form factor ATX Напојување Не Прикл.....

Кулер за лаптоп MSI FREEZE 15,6" - Син

660ден Без данок: 660ден
0

Лесен, тивок и практичен. Совршен додаток за секој преносен компјутер, ќе го одржува на.....

0

Лесен, тивок и практичен. совршен додаток за секој преносен комјутер. Беспрекорно ќе го.....

Лаптоп ACER E5-575G-74WV

44.990ден Без данок: 44.990ден
0

Технички спецификации Екран: 15.6" Процесор: Intel i7 Gen. Меморија: 8GB Tврд диск: 1024GB SSD 128 G.....

Лаптоп Acer A315-31-C4E2, NX.GNTEX.047

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Celer.....

Лаптоп ACER A315-31-P3XF, NX.GR5EX.004

19.990ден Без данок: 19.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU тип Pentium Q.....

Лаптоп Acer A315-31-P9ZF

19.900ден Без данок: 19.900ден
0

Acer A315-31-P9ZF, Intel Pentium Quad-Core N4200, 1,10 GHz, 4 GB, 15,6" FHD 1920x1080, SSD 256 GB, L.....