Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Графичка картичка ASUS RX560-O2G

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд AMD Radeon CPU модел RX.....

Графичка картичка ASUS STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING

11.200ден Без данок: 11.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики GPU бренд NVIDIA GeForce GPU модел .....

Десктоп компјутер AiO LN 310-20IAP, F0CL004URI

21.900ден Без данок: 21.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel ЦПУ тип Pentium® .....

Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO

35.399ден Без данок: 35.399ден
0

� Гаранција 12 месеци! � Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel .....

0

Гаранција 12 месеци! Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel .....

Sale Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538 E85+_i5+ ГРАТИС  Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM  ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА Quick View
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Sale Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+_i3 + Гратис Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM  ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА Quick View
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Десктоп компјутер HP 400G5 4CZ61EA#ABB

28.900ден Без данок: 28.900ден
0

PC HP 400G5 MT i58500 4GB/500 PC, 4CZ61EA#ABB Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

0

PC HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

Десктоп компјутер HP 400PD G4 MT, 1JJ54EA

27.999ден Без данок: 27.999ден
0

Гаранција 12 месеци Спецификација Основни карактеристики ОС Free DOS ЦПУ.....

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575

31.900ден Без данок: 31.900ден
0

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575 Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до .....

Дискови CD TRX CD-R CAKE 10

400ден Без данок: 400ден
0

Спецификација Основни карактеристики Боја Сребрено Брзина 52x .....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

HP 15.6 Tan Woman Premium Case, Премиум женска ташна� Спецификација Ос.....

Жичен гејмпад MSI CONSOLE II 3 во 1

610ден Без данок: 610ден
0

Спецификација Основни карактеристики Интерфејс USB Форс Фидбек MS CONS.....

Жичен гејмпад PC MSI CONSOLE 4 во 1

580ден Без данок: 580ден
0

Спецификација Основни карактеристики Интерфејс PC/PS2/PS3/PC-XBOX 360 .....

Жично глувче MSI FOOT

190ден Без данок: 190ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жичано Интерфејс USB .....

Жично глувче MSI POLO

189ден Без данок: 189ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жично Интерфејс USB .....