Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Canon i-SENSYS MF635Cx

22.405ден Без данок: 22.405ден
0

Мултифункционален ласерски принтер во боја, копирање и двострано скенирање, печатење 18 стр. / Мин.,.....

Canon i-SENSYS MF732Cdw

22.250ден Без данок: 22.250ден
0

Мултифункционален ласерски принтер во боја, копирање и скенирање, печатење од 27 стр. / Мин., Екран .....

Canon imagePROGRAF PRO-1000

61.644ден Без данок: 61.644ден
0

Печатете впечатливи слики без рамка до А2 без да го загрозите квалитетот. Напреден систем со 12 маст.....

Canon Maxify IB4150

9.413ден Без данок: 9.413ден
0

Брз печатач за мала канцеларија со вграден Wi-Fi и етернет, мобилно и cloud печатење. Карактеристики.....

Canon PIXMA G1411 + сет бои

8.288ден Без данок: 8.288ден
0

Високоприносен печатач со единечна функција, совршен за создавање на високо квалитетни, ниски трошоц.....

Canon PIXMA G2411 + сет бои

9.443ден Без данок: 9.443ден
0

Компактен и сигурен печатач "сè-во-едно", кој се обновува, идеален за дома или за канцеларија, со ма.....

Canon PIXMA G3411 + сет бои

10.225ден Без данок: 10.225ден
0

Мулти функционален принтер со Wi-Fi® и cloud,  со шишиња со мастило со мала потрошувачка за да созда.....

Canon PIXMA G4400

20.958ден Без данок: 20.958ден
0

Продуктивен Wi-Fi 4-во-едно со паметен уред и поврзување со облак, 20-линиски ADF и многу високи рез.....

Canon PIXMA iP 110

15.731ден Без данок: 15.731ден
0

Лесен пренослив печатач кој ви овозможува печатење директно од паметни уреди и cloud  со извонредни .....

Canon PIXMA iP 110 со батерија

18.890ден Без данок: 18.890ден
0

Лесен пренослив печатач кој ви овозможува печатење директно од паметни уреди и cloud  со извонредни .....

Canon PIXMA iP8750

23.329ден Без данок: 23.329ден
0

Premium A3 + печатач со безжично поврзување за фото ентузијасти, системот со 6 бои вклучува сиво мас.....

Canon PIXMA iX6850

13.225ден Без данок: 13.225ден
0

Екстремно компактен A3 + бизнис печатач со високи перформанси, лесно споделување со безжично и Ether.....

Canon PIXMA MG3650 BK/WH/RED

4.034ден Без данок: 4.034ден
0

Wi-Fi All-In-One за оние кои сакаат безжично да се поврзат со паметните уреди и cloud .....

Canon PIXMA PRO100s

31.592ден Без данок: 31.592ден
0

Неверојатен квалитет A3 + фото печатар, богати бои со систем базиран на боја со 8 масти, безжично и .....

Console 2in1 бежичен гејмпад

1.300ден Без данок: 1.300ден
0

Карактеристики на производот MS CONSOLE 2u1 PRO Спецификација Основни карактеристики .....

MS MSI SHOOTER 2 глувче

550ден Без данок: 550ден
0

Маус: жичен Интерфејс: USB Сензор: оптички Резолуција [dpi / cpi]: 3200 Keys: 6 + scroll Боја: црна .....

POS принтер BIXOLON SM SRP-350IIICOG

11.400ден Без данок: 11.400ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид термални Брзина на испис [mm/sec.....

POS принтер BIXOLON SM SRP-350+IIICOSG

16.600ден Без данок: 16.600ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид термален Брзина на испис [мм/сец.....

POS принтер SM BIXOLON SRP-330COSG/MSN

12.450ден Без данок: 12.450ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид термален Брзина на испис [mm/sec.....

SSD уред WD Blue 250GB

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 250 GB Величина 2,5" .....