Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Подлога за маус MSI MP-02- Црна

89ден Без данок: 89ден
0

Спецификација Основни карактеристики Опис Боја Црна;Горна странa:платнена; Долна с.....

Принтер Canon LBP212dw

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Црно-бел печатач со една функција што нуди безбедно поврзување со мобилни уреди, практични функции и.....

Принтер Canon LBP312X

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Печатење со брзини до 43 стр./мин. за A4 формат и 65 стр./мин. за A5 формат со компактен и флексибил.....

Принтер CANON Pixma IP7250

4.799ден Без данок: 4.799ден
0

Фото Печатач ИП7250, А4, со 5 мастила, високи перформанси и безжично поврзување. Печате.....

Принтер Color LaserJet HP M452dn

16.500ден Без данок: 16.500ден
0

� Основни карактеристики Брзина на испис - Ц/Б [стр/мин] 27 Брзина на испис .....

Принтер Lexmark MS317DN

4.500ден Без данок: 4.500ден
0

Овој продукт има гаранција од 12 месеци! Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�33ppm Макс.....

Принтер Lexmark MS415dn

12.890ден Без данок: 12.890ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 40ppm Duty cycle: 100000pgs Processor: 800MHz .....

Принтер MLJ HP M402dne

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 Време н.....

Принтер Samsung MFP SM SL-M2070

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

СЛ-М2070, 20 стр/мин, 1200kc1200 дпи, 128 МБ, СПЛ, 150 листови, УСБ, Месечни циклус 10.000 стр., Тип.....

Принтер Xerox Laser Mono Phaser 3020

3.499ден Без данок: 3.499ден
0

Гаранцијата за овој производ е 12 месеци! Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�20ppm Мак.....

Принтер XEROX Phaser 3160N

7.750ден Без данок: 7.750ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 24ppm Duty cycle: 15000pgs Processor: 360MHz Ме.....

Принтер XEROX WorkCentre 3025BI

6.299ден Без данок: 6.299ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум: A4 Брзина на печатење А4: 20ppm Максимален месечен капацит.....

Принтер XEROX WorkCentre 3215NI

11.700ден Без данок: 11.700ден
0

Гаранција 12 месеци. Media size: A4 Print speed A4: 26ppm Duty cycle: 30000pgs Processor: 600MHz Ме.....

Принтер XEROX WorkCentre 3225DNI

13.470ден Без данок: 13.470ден
0

Гаранција 12 месеци. Големина на медиум:�A4 Брзина на печатење А4:�28ppm Максимален месечен капац.....

Проектор ACER X113H HDMI, 3D ready, USB

19.300ден Без данок: 19.300ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид DLP Макс. резолуција 800x600 .....

Проектор BENQ MS506 3200 ANSI

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид DLP Макс. резолуција 800x600 .....

Проектор BENQ MS527 3300 ANSI

23.290ден Без данок: 23.290ден
0

Projection System‎ - DLP ‎ Native Resolution‎ - SVGA (800 x 600) ‎ Brightness (ANSI Lumens)‎ - 3300.....

Проектор Canon MM Projector LVX320

24.490ден Без данок: 24.490ден
0

Пренослив XGA проектор кој нуди светли слики и се одликува со практично, мало и лесно куќиште. Сигур.....

Процесор CPU INT Core i3 6100

7.200ден Без данок: 7.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Приклучок [Socket] 1151 Работен такт.....

0

Функционален ранец за Lenovo компјутер Ранецот B200 е дизајниран да одговара на лаптопи до 15,6". С.....

0

Заштитете го Вашиот ThinkPad на пат Заштитете го вашиот notebook со Lenovo 15 Backpack. Овој лесен,.....