Производители :

КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

MS MSI SAMURAI PRO GAMING глувче

650ден Без данок: 650ден
0

Маус: жичен Интерфејс: USB Сензор: оптички Резолуција [dpi / cpi]: 1000, 2000, 3200 Други карактерис.....

VIVAX таблет TPC-704 3G + футрола

4.580ден Без данок: 4.580ден
0

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ� � ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАНОТ� [ин]: 7 � ТИП НА ЕКРАНОТ: IPS/PLS � РЕЗОЛУЦИЈ.....

Глувче MSI ADVENTURE бежично

990ден Без данок: 990ден
0

Основни карактеристики Глувче безжично RF (2,4 GHz) Интерфејс USB Сензор оптичко Резолуција [дпи.....

Дискови CD –R CD TRX CD-R SP50

650ден Без данок: 650ден
0

Спецификација Основни карактеристики Боја Сребрена Брзина 52x .....

Жичано оптичко глувче MS-01

380ден Без данок: 380ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жичано Интерфејс USB .....

Кулер MSI BALANCE 01 за 15,6" лаптоп

680ден Без данок: 680ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ HUB: 2 дод.....

Кулер MSI BALANCE 03 за 15. 6'' лаптоп

690ден Без данок: 690ден
0

Основни карактеристики Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; 4 можни висински подлоги; USB HUB:.....

Ласерски принтер XEROX Phaser 3020BI

3.180ден Без данок: 3.180ден
0

Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 20 Време на испис на првата страна [с] 8,5 Ре.....

0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 3000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Број на в.....

Sale Сет од глувче и тастатура MSI DOMINO  US Layout  -Бежичен Quick View
0

Спецификација Основни карактеристики Маус бежичен RF Сензор оптички .....

Футрола за таблет MS TBL-03 10.2"

353ден Без данок: 353ден
0

Основни карактеристики Опис MS TBL-03 10.2" футрола за таблет Сировински состав Неопрен � .....

Футрола за таблет MS TBL-04 10.2"

299ден Без данок: 299ден
0

Основни карактеристики Опис MS TBL-04 10.2" футрола за таблет Сировински состав Неопрен � .....

3D Принтер Panospace

39.900ден Без данок: 39.900ден
0

Принтерот е со мали димензии 407x288x333mm, 7.5кг Може да е поврзан со компјутер/лаптоп, а може и.....

Canon CanoScan 9000F MKII

13.219ден Без данок: 13.219ден
0

Професионален филмски, фотографски, слајд и скенер за документи, 9600x9600dpi за филм, 4800x4800dpi .....

Canon CanoScan LiDE 220

5.038ден Без данок: 5.038ден
0

Скенирање со висок квалитет, брзо и едноставно, 4800x4800 dpi .....

Canon i-SENSYS LBP351x

48.090ден Без данок: 48.090ден
0

Брзина на печатење од 55 стр. / Мин., Автоматско двострано печатење, До 4 дополнителни единици за до.....

Canon i-SENSYS LBP352x

60.164ден Без данок: 60.164ден
0

Брзина на печатење од 62 стр. / Мин., Автоматско двострано печатење, До 4 дополнителни единици за до.....

Canon i-SENSYS LBP613Cdw

13.948ден Без данок: 13.948ден
0

Брзина на печатење 18 стр. / Мин, безжичен, дуплекс, ефикасен, лесен-за-користење ласерски печатач в.....

Canon i-SENSYS LBP654Cx

22.380ден Без данок: 22.380ден
0

Брзина на печатење 27 стр. / Мин., Екран на допир со екран во боја од 12,7 cm, иновативна апликациск.....

Canon I-SENSYS MF426dw MFP

29.401ден Без данок: 29.401ден
0

Печатење, копирање скенирање, факс, автоматско двострано печатење, екран на допир во боја за 8,9см (.....

Canon i-SENSYS MF633Cdw

18.350ден Без данок: 18.350ден
0

Мултифункционален  ласерски во боја, копирање и скенирање, печатење од 18 стр. / Мин., Екран во боја.....