Производители :

VIVAX

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX M1

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

VIVAX M1 Големина на екран: 4,7" , Резолуција: 720*1280� Тип на процесор: MTK6580A , Процесор: Quad-.....

VIVAX X2

7.500ден Без данок: 7.500ден
0

VIVAX X2  Processor:MT6739WA  Frequency:1.28GHz Technology: Quad-core,  ROM:16GB Screen Size: 5,47 F.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gold

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" Тип на ек.....

Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Бел

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 Black

6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 16 GB.....

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 White

6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 16 GB.....

Мобилен телефон Vivax Point X502

5.899ден Без данок: 5.899ден
0

Основни карактеристики   Дисплеј: 5,34" Тип на дисплеј: IPS .....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gray

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" Тип на ек.....

0

Гаранција 12 месеци, бесплатна испорака!�Бои: црна/златна/сива Спецификација Основни карактери.....

Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Златен

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fun S20 Син

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....

0

Гаранција 12 месеци со бесплатна достава! Бои: плава/црна/црвена Спецификација Основни каракте.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Заштитете го својот Fly 4 мобилен уред с.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Заштитете го својот Fly 4 мобилен уред с.....