Производители :

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 Black

6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 16 GB.....

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 White

6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 16 GB.....

Мобилен телефон Vivax Point X502

5.899ден Без данок: 5.899ден
0

Основни карактеристики   Дисплеј: 5,34" Тип на дисплеј: IPS .....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gray

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" Тип на ек.....

0

Гаранција 12 месеци, бесплатна испорака!�Бои: црна/златна/сива Спецификација Основни карактери.....

Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Златен

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fun S20 Син

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....

0

Гаранција 12 месеци со бесплатна достава! Бои: плава/црна/црвена Спецификација Основни каракте.....

0

Спецификација � Основни карактеристики Капацитет на батерија [MAh] 2000 mAh .....

0

Спецификација� Основни карактеристики Капацитет на батерија [MAh] 5000 mAh .....

Надворешна батерија MSI TRESOR 10000 power bank

1.249ден Без данок: 1.249ден
0

MS Tresor е надворешна батерија со капацитет од 10000mah. Има едноставен дизајн и може да ја носите .....

Надворешна батерија MSI TRESOR 5200 power bank

1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Батерии во комплет n/a Капацитет на .....

Надворешна батерија MSI TRESOR 7500 power bank

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

MS Tresor е надворешна батерија со капацитет од 10000mah. Има едноставен дизајн и може да ја носите .....

0

MSI TRESOR power bank 5500 mAh: 1х надворешна батерија MSI TRESOR Слим дизајн Капацитет на бате.....

Смарт алка Honor Band 3 во боја по избор

2.599ден Без данок: 2.599ден
0

Display: 0.91" inch Display Type: PMOLED Touch Button (Touch Key) Body Size: 43 mm × 16.5 mm × 10.3 .....

Смарт алка MS FIT STEP 2 fitness - Црна

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Смарт алка за следење на активностите�со 9 функции. Овозможува синхронизирање на податоците со вашио.....

Стап за селфи MOB DOD MSI SELFIE

289ден Без данок: 289ден
0

MS BT SELFIE�– за подобри и позабавни селфиња!. Овој�стап ви овозможува да фотографирате селфиња од .....

0

MS BT SELFIE – за подобри и позабавни селфиња!. Овој bluetooth универзален стап ви овозможува да фот.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Заштитете го својот Fly 4 мобилен уред с.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Заштитете го својот Fly 4 мобилен уред с.....