Производители :

МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

NOA N8

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Модел NOA N8� Димензии 158.3*74.8*8.8mm Екран 5.99” H.....

0

TimeArc X5 - 3 во 1 tracker!Activity tracker кој ви помага во организирањето и водењето на здрав и а.....

Honor 10 DS 64GB / 128GB во боја по избор

29.999ден Без данок: 29.999ден
0

Display: 5.84"", 2280 x 1080 Procesor: Octa-Core Chipset Hisilicon Kirin 970 CPU (4x2.4GHz Cortex-A7.....

Honor 7A 32GB DS во боја по избор

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

"Display: 5.70"", 1440 x 720 Procesor: Octa-Core Chipset Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 CPU (4x1.4G.....

Honor 7C DS во боја по избор

13.999ден Без данок: 13.999ден
0

"Display: 5.99"", 1440 x 720 Procesor: Octa-Core Chipset Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 CPU Octa-cor.....

Honor 7S DS во боја по избор

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

"Display: 5.45"", 1440 x 720 Procesor: Quad-Core Chipset Mediatek MT6739 CPU Quad-core 1.5 GHz Corte.....

Honor 9 Lite DS во боја по избор

15.999ден Без данок: 15.999ден
0

Display: 5.65"", 2160 x 1080 Procesor: Octa-Core Chipset HiSilicon Kirin 659 CPU (4x2.36GHz Cortex-A.....

Honor Play Black

23.999ден Без данок: 23.999ден
0

Display: 6.30"", 2340 x 1080 Procesor: Octa-Core Chipset Hisilicon Kirin 970  CPU(4x2.4GHz Cortex-A7.....

NOA Fresh 4G

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Модел NOA Fresh 4G Димензии 75.6*155*7.9mm, 168g Екран .....

NOA L11se

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран 1.77" .....

NOA L12

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Модел NOA L12 Димензии 122.4*53*13.4mm Боја Црна .....

NOA N1

8.300ден Без данок: 8.300ден
0

Модел NOA N1 Димензии 70x147x 9,1mm Екран 5.5", HD+ 18.....

NOA N10

21.490ден Без данок: 21.490ден
0

Модел NOA N10 silver Димензии 75.6*155*7.9mm, 168g Екран .....

NOA N5

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Модел NOA N5 Димензии 154.5*75*8.1mm Екран 5.5” HD AMO.....

NOA NextSE

4.250ден Без данок: 4.250ден
0

Модел NOA NextSE Димензии 143.2*72.1*9.3mm Екран 5" IP.....

NOA T12se

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Модел NOA T12 Димензии 114*55*13 mm Боја Црна .....

VIVAX M1

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

VIVAX M1 Големина на екран: 4,7" , Резолуција: 720*1280� Тип на процесор: MTK6580A , Процесор: Quad-.....

VIVAX X2

7.500ден Без данок: 7.500ден
0

VIVAX X2  Processor:MT6739WA  Frequency:1.28GHz Technology: Quad-core,  ROM:16GB Screen Size: 5,47 F.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gold

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" Тип на ек.....

Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Бел

4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS Резол.....