Производители :

Фотоапарати

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

CANON DSLR EOS 6D Body WiFi

95.759ден Без данок: 95.759ден
0

Сензор за слика Тип Прибл. 35,9 x 24,0 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 26,2 мегапиксел.....

CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55IS

27.743ден Без данок: 27.743ден
0

Тип Прибл. 22,3 mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,1 мегапиксели Вкупно .....

CANON DSLR EOS 80D EF18-55IS

73.125ден Без данок: 73.125ден
0

Тип 22,3mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,20 мегапиксели Вкупно .....