Производители :

ФОТО И ВИДЕО

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

CANON DSLR EOS 6D Body WiFi

95.759ден Без данок: 95.759ден
0

Сензор за слика Тип Прибл. 35,9 x 24,0 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 26,2 мегапиксел.....

CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55IS

27.743ден Без данок: 27.743ден
0

Тип Прибл. 22,3 mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,1 мегапиксели Вкупно .....

CANON DSLR EOS 80D EF18-55IS

73.125ден Без данок: 73.125ден
0

Тип 22,3mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,20 мегапиксели Вкупно .....

Дрон Nikko Air MINI

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

�2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки�на 4 канали. Жирос.....

Инкџет Canon Pixma G1410 Фото хартија

7.900ден Без данок: 7.900ден
0

Наменски печатач за печатење голем обем на документи и фотографии Во боја: 7.000 страници. Црно-бело.....

Мотор за MSI CX-50 дрон

480ден Без данок: 480ден
0

Резервен мотор за�CX-50 дрон .....

0

Резервен дел, пластично куќиште за дрон CX-50� .....

0

МС ЦАМ-01 10.2" торба за фотоапарат .....

0

МС ЦАМ-02 10.2" торба за фотоапарат .....

Фото хартија и кертриџ CANON KP108IN

2.650ден Без данок: 2.650ден
0

Опис на артиклот Фото хартија CANON KP108IN��+ Ink Cartridge, 10 kc 15 cm, 108 листови, 240 g/m2 .....