Производители :

Правосмукалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Правосмукалка Electrolux EEG41CB

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Правосмукалка со вреќичка,номинална моќност 650W, енергетска класа: A / C / A / A, нивото на бучава .....

Правосмукалка Electrolux ECC41WR

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност 700W, енергетска класа: A / C / A / B, нивото на бучава 77dB.....

Правосмукалка Electrolux ESPC71DB

8.390ден Без данок: 8.390ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност 650W, енергетска класа: А / Ц / Б / А, просечна годишна потр.....

Sale Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR Quick View

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR

4.990ден 3.899ден Без данок: 3.899ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W, енергетска класа: A/D/B/D, ниво на бучава: .....

Sale Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка Quick View

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка

3.710ден 2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Номинална моќност на моторот 600W Енергетска вредност: A/D/B/D Ниво на бучава: 80dB Мека облога.....

Правосмукалка Vivax VC-700R

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

VIVAX REO - VC-700R - од линијата на нови класични чистачи за енергетска класа А. Оптимизирани за да.....

Рачна правосмукалка Electrolux ZB5003W

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

Рачна правосмукалка на батерии, суво усисавање, LED индикатор за колку е полна батеријата, NiMH бате.....