Производители :

Шпорети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Електричeн шпорет Alfa plam SG.122.55.13

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Основни карактеристики Tип Alfa plam SG.122.55.12 Вкупна моќ на електричниот дел [W] 5115� Вкупна мо.....

Електричeн шпорет Alfa plam С 140.55.13

12.890ден Без данок: 12.890ден
0

Основни карактеристики Tип Alfa plam С 140.55.12 Вкупна моќ [W] 7915� Пресек на приклучен кабел� гг/.....

Електричен шпорет VOX EHB604

11.490ден Без данок: 11.490ден
0

Енергетска класа: Б;� Стандардни рингли 3 и 1 експрес рингла;� 1 рингла - Ø 220 mm-2000W;� 1 рингла .....

Електричен шпорет GORENJE E 6110 WB

14.900ден Без данок: 14.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Боја на рачката: BK07.....

Електричен шпорет Gorenje E 6121 WD со капак

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

Gorenje E 6121 WD • Електричен шпорет со капак • Модел 2017 • Бела боја • Електрични плочи за готвењ.....

Електричен шпорет GORENJE EC 6111 SG

21.900ден Без данок: 21.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Металик сива Боја на рачка.....

Електричен шпорет GORENJE EC 6111 WG

20.900ден Без данок: 20.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Боја на рачката: BK07.....

Електричен шпорет Vox CHT 6001 IX

19.990ден Без данок: 19.990ден
0

Енергетска класа: Б; Стакло керамичка плоча; 2 рингли – Ø180 mm  2 рингли – Ø145 mm  Конвенционална .....

Електричен шпорет VOX CHT 6005 INOX

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Енергетска класа А Тип на рерна конвекциска Капацитет на рерна 61 l Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145m.....

Електричен шпорет VOX EHB 504

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Енергетска класа B Тип на рерна конвекциска  Капацитет на рерна 53 l Број на рингли 3 стандардни + 1.....

Комбиниран шпорет VOX GHB 622

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Тип на шпорет: комбинирен шпорет Тип на рерна: Конвекциска рерна Капацитет на рерна: 61 l Број на ри.....

Шпорет VOX CHT 6001- Бел

17.490ден Без данок: 17.490ден
0

Енергетска класа: Б; Стакло керамичка плоча; 2 рингли – Ø180 mm 2 рингли – Ø145 mm Конвенционална ре.....