Производители :

Микробранови печки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на о.....

Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2075WH

3.699ден Без данок: 3.699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 Скара [W] n/a .....

Микробранова печка MAX ММ 720 CTB - Црна

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Тип - МИКРО ПЕЧКА Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувај.....

0

125 години SEVERIN јубилејно издание  Moќност на микробрановата: 700 W Моќност на грилот: 1000 W Кап.....