Производители :

Машинки за пети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Roll Professional турпија за пети Quick View

Roll Professional турпија за пети

900ден 639ден Без данок: 639ден
0

Карактеристики на производот: Удобна ергономска рачка за стабилен зафат Без остри рабови, без сечл.....

Sale Машинка за пети со камен за стругање Precise Pedi Quick View

Машинка за пети со камен за стругање Precise Pedi

1.200ден 699ден Без данок: 699ден
0

Карактеристики на производ Одлична за нега на сува и испукана кожа Ергономски дизајн Видови на тр.....