Производители :

Батерии и полначи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Основни карактеристики Капацитет [мАх] 0 Останати карактеристики Компитабилност Alkaline Pro Power, .....

0

Oсновни карактеристики Капацитет [мАх] 0 Останати карактеристики Компитабилност Alkaline Standard Po.....

USB полнач за во автомобил SBOX CC-10

220ден Без данок: 220ден
0

Input : 100-240V / 50-60Hz 1 x USB Output 5V / 1.000 mAh .....

0

Спецификација Основни карактеристики Тип бежичен Влезен напон [В.....

Екстерна батерија MSI TRESOR 5200 power bank

1.000ден Без данок: 1.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Батерии во комплет n/a .....

Полнач за во автомобил MSI SENSOR 4во1

2.400ден Без данок: 2.400ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики Тип Бежичен полнач за во авто.....

0

полнач за мобилен телефон со УСБ приклучок 2.1А Спецификација.....