Производители :

Телевизори и видео

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

DVD плеер SONY DVP-SR370

2.290ден Без данок: 2.290ден
0

  Репродуцирајте филмови, музика и фотографии складирани на USB уред. Можете да репродуцирате со.....

ELDA LUX држач за ТВ LCD/LED 1742 PJ

728ден Без данок: 728ден
0

Останато ELDA LUX држач за LCD/LED 1742 PJ, VESA standard: 75x75, 100x100, 100x200, 200x200 (m.....

VIVAX IMAGO DVD K-4300

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

DVD,MPEG4,DivX,Xvid,MP3,CD-R,DVD±R, Kodak Picture CD, Format 4:3,16:9, Titl .sub, USB, SD,  1x SCART.....

Држач за ТВ ELDA LUX LCD/LED 1742 PL

1.093ден Без данок: 1.093ден
0

Останати карактеристики Останато ELDA LUX држач за LCD/LED 1742 PL, VESA стандард: 75x75, 100x.....

ЛЕД Телевизор Hyundai 32 LE-R D

11.890ден Без данок: 11.890ден
0

Direct LED TV, HD Ready, Резолуција 1366x768, Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (.....

Телевизор Hyundai 40 LE-F D

13.850ден Без данок: 13.850ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080, Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPE.....

Телевизор HYUNDAI 50 LE-F D

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080,Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPEG4),.....

Телевизор HYUNDAI DLF 40285 SMART

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

Дијагонала 102 cm, Резолуција 1920 x 1080 (Full HD),  Тип на екран LED   Фрекфенција 100 Hz,  Вре.....

Телевизор LED HYUNDAI FL40211 SMART

19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Дијагонала: 101 cm (40") Вид: Smart TV Технологија: LED Резолуција: Full HD (1920×108.....