Производители :

Декорација и додатоци за кујна

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Сет шолји за двајца Monkey

880ден Без данок: 880ден
0

�Сетот содржи: две порцелански шолји, две порцелански тацни и две лажички .....

Магнетна плоча - планер

1.330ден Без данок: 1.330ден
0

Плоча со магнетна површина за пишување и суво бришење со 2 прегради за поштата, 3 метални закачалки .....

Плоча за пишување SHOPPING LIST

400ден Без данок: 400ден
0

Црна плоча со површина наменета за пишување со креда. Предвидена за запишување на шопинг продукти .....

0

Плутена плоча изработена од боровина со картонска позадина и 6 пинчиња. Димензии 60х40 см. .....

Сет шолја FOR HER Gz Resource

690ден Без данок: 690ден
0

Опис на артиклот Шолја сет For HER- За неа Спецификациј.....

Сет шолја FOR HIM Gz Resource

690ден Без данок: 690ден
0

Опис на артиклот Сет шолја For Him -За него Спецификаци.....

Шолја со налепница за пишување

590ден Без данок: 590ден
0

Сет од шолја и подметнувач за чаша. Шолјата е со налепница на која може да се пишува со креда, а по.....