Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон NOA H8se Black

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

Процесор MTK6757 Octa core 2.3GHz 64bit Екран 5,5" 2,.....

Мобилен телефон NOA HUMMER

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Екран  5″ FHD IPS 1080 x 1920 – Gorilla Glass 3   Процесор MT6737 TQuad Core 1.5 GHz   2GB RAM.....

Мобилен телефон NOA L11

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран .....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA N2 - Златен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Златна и сребрена  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N2 - Сребрен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Сребрена и златна  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA NEXT Grey

4.890ден Без данок: 4.890ден
0

CPU SC7731C Quad Core 1.2 GHz Display 5" FW IPS 854x480 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задна .....

Мобилен телефон NOA SPARK Black

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

CPU SC7731C Quad Core 1.2 GHz Display 4" WVGA IPS 480x800 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA SWING Black

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

CPU SC7701 Display 2.8" 240x320 QVGA 3G RAM 64MB/128MB Предна камера 0,3MP Задна камера 2MP Га.....