Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Дрон MSI MS CX-50

2.500ден Без данок: 2.500ден
0

Бренд � MS Industrial Тип производ Дрон Максималнен агол на вртење (°/.....

Дрон Nikko Air MINI

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

 2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки на 4 канали. Жирос.....

Жичен телефон PANASONIC KX-TS500FXR

950ден Без данок: 950ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип Жичен .....

Звучник Bluetooth SP MSI AUDIENCE 10W

1.530ден Без данок: 1.530ден
0

Основни карактеристики Moќност [W] 10 Однос сигнал/шум [дб] 7.....

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шу.....

Кабел за напојување CC MSI 230V 2M RETAIL

380ден Без данок: 380ден
0

Спецификација Основни карактеристики Должина [м] 2 Вид на к.....

Кабел-конектор CC MSI USB 2.0 A-B AM – BM

230ден Без данок: 230ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики Должина [м] 5 Вид.....

Компјутерски слушалки LOGITECH H150 Coconut

1.633ден Без данок: 1.633ден
0

Спецификација    Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20-20,000.....

Мобилен смарт телефон LENOVO A1000 4.0”

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

4.0" Capacitive Screen, 480x800 DUAL SIM, Dual Standby Cortex-A7 QUAD Core 1.3 GHz Mali-400MP2 Gr.....