Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART

21.990ден 19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Големина на екран: 48" ( 122cm )  FULL HD SMART TV ANDROID  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тј.....

Телевизор LED ELECTRA ET-32HD17-T

9.690ден Без данок: 9.690ден
0

Екран: 32" (81cm) Mодел:ET-32HD17-T HD Ready� Резолуција:(1366x768)� 100 Hz PMI� Tјунер: DVB-T/.....

Телевизор LED Electra ET-32HD17S - T2 Smart

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )  HD READY LED SMART TV  Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор LED Electra ET-40FHD17

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17 FULL HD LED TV  Резолуција:(1920x1080)  100 Hz PMI  Tјунер:.....

Телевизор LED ELECTRA ET-40FHD17S SMART

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17S SMART FULL HD SMART LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz .....

Телевизор LED Electra ET-42FHD17

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Екран: 42" (105cm) Mодел:ET-42FHD17 FULL HD LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz PMI� Tјунер:.....

Телевизор Vivax 24LE76T2_REG 24"

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

 Дијагонала: 24"/ 60 cm Контраст:  3000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 TV tuner: DVB-T/C/T2 H.....

Телевизор Vivax 32LE77SM - ANDROID 32''

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:  3000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/.....

Телевизор Vivax 40LE77SM - ANDROID 40"

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Дијагонала:40"/ 100 cm Контраст:  5000:1,  Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T/C/T2, H.265 An.....

Телевизор Vivax 40LE78T2 40"

14.499ден Без данок: 14.499ден
0

Дијагонала:40"/ 100 cm Контраст:  5000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T/C/T2, H.265 HDMI.....

Телевизор Vivax 49LE75SM - FULL HD ANDROID 49"

23.990ден Без данок: 23.990ден
0

Дијагонала:49"/ 124 cm Контраст:  5000:1, ANDROID Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2/C/S2 H......

Телевизор Vivax IMAGO LED TV-32S55AT2 32''

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција на производот 24 месеци и бесплатна испорака секаде во Македонија!     Спецификац.....

Телевизор Vivax IMAGO LED TV-32S60T2 32''

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:  4000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/.....

Телевизор Vivax LED TV-43S55T2S2,Full HD 43"

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Дијагонала:43"/ 109 cm Контраст:  4000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2 H.265/264 / DVB-.....

Телевизор Vivax LED TV-43UD95SM, Ultra HD smart 43''

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Дијагонала:43"/ 110 cm Контраст:  5000:1, ANDROID Максимална резолуција: 3840:2160 DVB-T2/C/S2 H......

Телевизор Vivax LED TV-49LE75SM, Full HD 49''

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Дијагонала: 49"/ 124 cm Контраст:  5000:1, ANDROID Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2/C/S2 H.....

Телевизор Vivax LED TV-49S55T2S2 Smart 49''

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Дијагонала:49"/ 124 cm Контраст:  4000:1,  Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2/C/S2 H.265, An.....

Sale Телевизор Vivax LED TV-55UHD120T2S2 Ultra HD 55'' Quick View

Телевизор Vivax LED TV-55UHD120T2S2 Ultra HD 55''

25.990ден 22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Дијагонала:55"/ 140 cm Контраст:� 4000:1,� Максимална резолуција: 3840x2160 DVB-T2/C/S2 H.265, An.....

Телевизор Vivax LED TV-65UHD120T2S2 Ultra HD 65''

38.990ден Без данок: 38.990ден
0

Дијагонала:65"/ 165 cm Контраст:  4000:1,  Максимална резолуција: 3840x2160 DVB-T2/C/S2 H.265, An.....

Телевизор Vivax TV-32LE111T2S2 32"

9.390ден Без данок: 9.390ден
0

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака! Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст: 3000:1 Максимална.....

0

МС ЦАМ-01 10.2" торба за фотоапарат .....