Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Радио VIVAX VOX Вluetooth BT-001B

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Звучници [W] 2 x 3 Ост.....

Sale Рачна правосмукалка за во автомобил Quick View

Рачна правосмукалка за во автомобил

1.700ден 1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Карактеристики на производ: Правосмукалка за во вашиот автомобил Должина на кабел: 2.5m Кабелот с.....

Sale Ретро Bluetooth звучник Quick View

Ретро Bluetooth звучник

4.999ден 3.249ден Без данок: 3.249ден
0

Карактеристики на производот: Кружен и модерен дизајн Јачина: 6W x 2 5 Мултимедијални копчиња лоц.....

Ролетна за автомобил

690ден Без данок: 690ден
0

Карактеристики на производот: x 1 ролетна за автомобил x 3 гумени држачи Лесна за инсталирање .....

Sale Сет од две LED светла за автомобил со модел по избор Quick View
0

Карактеристики на производот: 36W 3800lm Животен век: 6000h DC 8V-48V Висока температурна издрж.....

Sale Слушалки  MSI BEAT 2 -  Бели Quick View

Слушалки MSI BEAT 2 - Бели

680ден 390ден Без данок: 390ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фреквенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Sale Слушалки MSI FEVER 2 во боја по избор Quick View

Слушалки MSI FEVER 2 во боја по избор

699ден 499ден Без данок: 499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Слушалки MSI ORCA PRO gaming

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Основни карактеристики � Фрекфенциски распон: 20Hz-20kHz .....

Слушалки MSI SHAKE во боја по избор

199ден Без данок: 199ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фреквенциски распон 20hz - 20kHz .....

0

Опис на артиклот MS OASIS 2 -Бидете урбани, бидете секогаш во движење и слуша.....

Sale Смарт USB шуко со 2 приклучоци Quick View

Смарт USB шуко со 2 приклучоци

700ден 449ден Без данок: 449ден
0

Карактеристики на производот: 2 штрафчиња Смарт шуко со 2 USB приклучоци 5.0V – 2100mA Гаранција .....

0

MS BT SELFIE – за подобри и позабавни селфиња!. Овој bluetooth универзален стап ви овозможува да фот.....

Телевизор ARIELLI 32'' D7XD

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD .....

Телевизор ARIELLI 32'' DN6T2 Smart Android LED

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Smart TV Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, M.....

Телевизор ELECTRA 32 '' ЕТ-32HD17S READY LED SMART TV

11.500ден Без данок: 11.500ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )� HD READY LED SMART TV� Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор Electra ET-32HD18-T2

8.290ден Без данок: 8.290ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm )  Резолуција: 1368 х 768  Осветленост: 200 cd/m2  Контраст: 1200:1.....

Телевизор Elektra ET-32HD18S-T2 SMART

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm ) HD READY SMART TV ANDROID Резолуција: 1368 х 768 Осветленост: 200.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2 Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2

15.890ден 14.390ден Без данок: 14.390ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm )� FULL HD LED TV� Резолуција: 1920 x 1080� Дигитален тјунер: DVB-.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART

17.990ден 16.190ден Без данок: 16.190ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm ) FULL HD LED TV  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тјунер: DVB-T.....