Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Продолжен кабел CC MSI USB 2.0 A-A, 3М

230ден Без данок: 230ден
0

Спецификација Основни карактеристики Должина [м] 3 ВИД НА К.....

0

Спецификации Basic features Length [m] 5 Type cables US.....

Sale Продолжен кабел Fineblue со усб влезови Quick View

Продолжен кабел Fineblue со усб влезови

2.199ден 1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Карактеристики на производот: Модел: F-I900 3 приклучоци 10А-250V (2500W) Должина на кабел: 1.6 m.....

Радио VIVAX VOX Вluetooth BT-001W

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Звучници [В] 2 x 3 Ост.....

Радио VIVAX VOX Вluetooth BT-001B

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Звучници [W] 2 x 3 Ост.....

Sale Ретро Bluetooth звучник Quick View

Ретро Bluetooth звучник

4.999ден 3.249ден Без данок: 3.249ден
0

Карактеристики на производот: Кружен и модерен дизајн Јачина: 6W x 2 5 Мултимедијални копчиња лоц.....

Слушалки MSI BEAT 2 - Бели

680ден Без данок: 680ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фреквенциски распон 20Hz-20kHz .....

0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Слушалки MSI FEVER 2 - Сиво-розеви

699ден Без данок: 699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Слушалки PHO MSI OASIS 2 - Црвени

200ден Без данок: 200ден
0

Опис на артиклот MS OASIS 2 -Бидете урбани, бидете секогаш во движење и слуша.....

Sale Смарт USB шуко со 2 приклучоци Quick View

Смарт USB шуко со 2 приклучоци

700ден 449ден Без данок: 449ден
0

Карактеристики на производот: 2 штрафчиња Смарт шуко со 2 USB приклучоци 5.0V – 2100mA Гаранција .....

0

MS BT SELFIE – за подобри и позабавни селфиња!. Овој bluetooth универзален стап ви овозможува да фот.....

Телевизор ARIELLI 32'' D7XD

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD .....

Телевизор ARIELLI 32'' DN6T2 Smart Android LED

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Smart TV Тип на екранот LED Формати:  Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, M.....

Телевизор ELECTRA 32 '' ЕТ-32HD17S READY LED SMART TV

11.500ден Без данок: 11.500ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )� HD READY LED SMART TV� Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор LED Electra ET-32HD17S - T2 Smart

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )  HD READY LED SMART TV  Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор LED Electra ET-40FHD17

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17 FULL HD LED TV  Резолуција:(1920x1080)  100 Hz PMI  Tјунер:.....

Телевизор LED Electra ET-42FHD17

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Екран: 42" (105cm) Mодел:ET-42FHD17 FULL HD LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz PMI� Tјунер:.....

Телевизор VIVAX IMAGO LED 55'' TV-55UD95SM ULTRA HD 4K

35.999ден Без данок: 35.999ден
0

LED SMART TV Резолуција: 3840x2160 55'' / 140 cm HDMI: 3 Headphone: 1 USB: 2 WI-Fi, USB снимањ.....

0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24'' / 60 cm .....